Artykuły

Targi Poleco-System 2019

Za nami wielkie branżowe wydarzenie w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej – przedstawiające zaawansowane technologie i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi – Targi Poleco System 2019. Prezentowana przez firmę Ekotechnologie S.C. najnowsza metoda przetwarzania odpadów – Technologia Biorol, wzbudziła duże zainteresowanie przedstawicieli środowisk komunalnych i rolniczych. Z pewnością było to dla nas nowe i ciekawe doświadczenie promujące Technologię przed szerokim gronem odbiorców.

Zainteresowane osoby, miały możliwość zapoznania się z Technologią Biorol. Jest to rozwiązanie, które polega na przetwarzaniu komunalnych osadów ściekowych  i popiołów powstających ze spalania biomasy. Efektem tego procesu jest wytworzenie – nawozu organicznego „BIOROl”. Jest to innowacyjna Technologia będąca przede wszystkim odpowiedzą, na rosnącą potrzebę zagospodarowania osadów w Polsce.

Nasze rozwiązanie prezentowaliśmy na stoisku firmowym. Zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z  technologią przetwarzania odpadów i jej twórcami. Natomiast  na stoisku Ministerstwa Środowiska był pokazywany finalny produkt, czyli nawóz powstający w procesie technologicznym.

 

  Technologia Biorol - targi Poleco System 2019 Technologia Biorol

 

Nawóz „BIOROL” prezentowany był w II etapie, 3 edycji konkursu organizowanego przez Ministerstwo Środowiska, pt. „Produkt w obiegu zamkniętym” Do konkursu zostaliśmy zakwalifikowani, jako laureaci spośród 29 firm. Pozwoliło nam to na pokazanie oferty dużej liczbie osób odwiedzających targi oraz na przeprowadzenie ciekawych rozmów i poznanie nowych osób.

Bez wątpienia uczestnictwo w tak dużym przedsięwzięciu, jakim były Targi Poleco System 2019, było dla nas szczególnie ważne. Zdecydowanie cenimy sobie personalny kontakt z osobami interesującymi się ekologią, a także potencjalnymi klientami.

 

Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!
Dziękujemy także organizatorom za wspaniałą współpracę i atmosferę!

Do zobaczenia za rok!